Meny Lukk

Studenter under utdanning

Studenter som utdanner seg til gestaltterapeuter ved Gestaltakademiet tar imot klienter mens de er under utdanningens to siste år. De har veiledning på sine klienter mens de er under utdanning. Ta kontakt dersom du kunne tenke deg å gå i terapi hos en student til en redusert timepris.

Arendal

Anita Serine Isaksen                                      anitasig@online.no

Hanne Terjesen                                              h.terjesen@gmail.com

Mette Olsen                                                    mettehseq@yahoo.com

Rebecca Ottesen                                          rebeccaottesen@yahoo.no

Asker

Margit L. Olsvik                                              margit@mestringshusene.no

Bergen

Jan-Helge Hosteland                                    jhsh@live.com

Lars Leknes Auran                                          larsla@hotmail.com

Høvåg

Nina Naalsund                                                nina@morenen.no

Kristiansand

Bianca Nilsen Kristiansand                           bianca_nilsen76@hotmail.com

Gudrun Rosseland Sørli                                gud.ros@outlook.com

Hege Frigstad                                                  hfrigstad@gmail.com

Inger Gundersen                                             ingerg81@gmail.com

Konrad Dutkowski                                          konradutkowski@gmail.com

Linda Tellefsen                                                lindat69@hotmail.com

Marita Johansen                                              mite@live.no

Miriam Maya Djønne                                      miriamdjonne@gmail.com

Nina Kristin Rostrup                                        nina.rostrup@live.no

Nina Olsen                                                        ninaoen5@gmail.com

Olga Dalane                                                    Olga.Dalane@salmon.no

Signe Merete Schulze                                  signems72@hotmail.com

Sissel Møller-Stray Nissen                            sissel@sormegleren.no

Truls Styrmo Dahl                                          trulssd@gmail.com

Larvik

Liv Åse Schjerven                                            liv-ase@hotmail.com

Mandal

Jorann Austrud                                              jorannaustrud@gmail.com

Søgne

Andre´ Olsvik                                                  andre@mestringshusene.no

Renate Fardal Olsen                                    renatefo2@gmail.com

Rune Bergem                                                runebergem@gmail.com